gamesofthronesporn.com - Games Of Thrones Porn

Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Luaj online me njerëz të ngjashëm keq


Të Gjitha Platformat E Bashkuara

Lojërat tona mund të luhen në çdo pajisje


Pa PAGESË XXX Gaming

Të gjitha këto lojëra mund të luhen falas tani

Games Of Thrones Porn

Nga Brenda Lojës

Games Of Thrones Porn #1 Games Of Thrones Porn #2 Games Of Thrones Porn #3 Games Of Thrones Porn #4 Games Of Thrones Porn #5 Games Of Thrones Porn #6 Games Of Thrones Porn #7 Games Of Thrones Porn #8 Games Of Thrones Porn #9 Games Of Thrones Porn #10
 
Luaj Falas Tani

Game Of Thrones Porn Ju Sjell Sluts Nxehta Të Westeros

Si ndoshta seriali më i popullarizuar që është lëshuar ndonjëherë, fitoi fansat e tij në shumë mënyra. Së pari, ekziston historia e mahnitshme e shkruar nga George RR Martin, e cila erdhi me kaq shumë aventura, aksion dhe dramë, të gjitha të paketuara në një univers mesjetar surreal. Së dyti, ju keni një përpjekje të shkëlqyeshme prodhimi që transporton shikuesit në një botë fantazie përmes efekteve speciale të pabesueshme DHE CGI. Dhe së treti, babes. Meqenëse ky është një prodhim I HBO, ne duhet të shohim babes, dhe ne duhet t'i shohim ato lakuriq. Disa nga skenat më ikonike në të gjithë serinë janë zhvlerësimi I Daenerys nga Khal Drogo ose poshtërimi nudo i Cersei në marshimin e turpit. Dhe kush mund ta harronte pse ajo duhej të poshtëronte veten kështu: arratisjet e incestit të mbretëreshës dhe vëllait të saj?

Të gjitha këto skena dhe kaq shumë të tjera mund të shijohen në lojën interaktive të të rriturve Në Pornografinë E Game Of Thrones. Kush do ta dinte që Seria GoT do të ndizte kaq shumë lojëra parodie xxx? Ne kemi të gjitha ato më të mirat, dhe ju mund t'i luani të gjitha falas në shfletuesin tuaj. Nëse jeni adhurues i serialit dhe nuk keni luajtur kurrë parodi xxx më parë, do të tronditeni. Jo vetëm që do të merrni më tej të gjitha ato skena të këqija nga seriali origjinal vetëm na ngacmuan. Por ju gjithashtu do të merrni pjesë në to si një nga protagonistët ose si një person i tretë me pushtet mbi veprimin. Ne kemi tituj që do t'ju japin një përvojë imituese seksi në një nga skenat në serinë origjinale. Dhe ne gjithashtu kemi parodi në të cilat zhvilluesit morën karaktere dhe i bashkuan ato si të kënaqur. Le t'i hedhim një vështrim të dyve.

Skenat Më Të Mira Seksuale Të Game Of Thrones U Shndërruan Në Lojëra Porno

Disa nga paroditë tona po vijnë si simulatorë seksi, dhe ato zakonisht shfaqin skena seksi që kanë ndodhur në lojëra. Një nga simulatorët më të njohur në faqen tonë është ai ku mund të shijoni takimin e parë midis Khal Drogo dhe Daenerys. Në këto lojë, ju do të luani Si Khal, dhe do të jeni në gjendje të shijoni fantazitë tuaja seksuale të detyruara në një mënyrë të këndshme gjithëpërfshirëse. Ne gjithashtu kemi takimin e tyre tjetër ikonik në të cilin seksi është më sensual dhe mund të luhet në faqen tonë nga perspektiva E Daenerys.

Por ajo që është kurioze është se shumica e simulatorëve të seksit shfaqin veprimin e keq midis John Snow dhe Daenerys. Game Of Thrones Porn ka kaq shumë sims bazuar në këtë skenë. Dhe kjo mund të jetë për shkak Se Daenerys dhe John Snow fucked drejt fundit të serisë kur popullariteti ishte më i larti. Dhe ishte gjithashtu kur zhvilluesit më të pavarur të lojërave mund të rikrijonin skenën në botën e keqe virtuale të lojës për të rritur. Ne gjithashtu kemi imituesin e incestit në të cilin mund të jeni Ose Jaime Lannister duke ndyrë motrën e tij, Mbretëreshën Cersei. Dhe në qoftë se ju pëlqen redheads, ju do të duan sim seksi që përmban John Snow dhe Yggrite. Ka shumë sims bazuar në takime Të Vërteta. Por vë bast se do të të pëlqejnë edhe lojërat origjinale.

Disa Game Of Thrones Porn Devs U Çmendur Me Personazhet

Shijimi i skenave origjinale të seksit në një mënyrë më gjithëpërfshirëse dhe të plotë është interesante për fansat e serialit die-hard. Por të gjithë të tjerët mund të mos kujdesen shumë për saktësinë e linjës së komplotit të serialit. Ajo që na intereson janë zogjtë e nxehtë. Ne as nuk duam t'i shohim ata të ndyrë nga burrat nga seriali. Ndoshta duam t'i qajmë vetë. Nëse doni të qij Yggrite, Cersei, Daenerys, ose Smirking Pak Brat Margaery, ne kemi disa lojëra që ju do të duan. Ata vijnë si simulatorë në të cilët ju shijoni veprimin si një karakter pa emër nga perspektiva POV. Por ne gjithashtu kemi disa lojëra ku mund të shijoni të gjitha llojet e situatave. Një nga lojërat tona është një zhurmë bande në të cilën Cersei përdor rojen e saj si një tufë demash për ta mbushur atë me karin dhe për të mbuluar tits e saj masive në spermë. Ekziston edhe një lojë e kundërt gang bang në faqen tonë në të cilën cersei, Daenerys dhe Margery bashkohen për të kënaqur karin çuditërisht të Madh Të Tyrion Lannister. Ka shumë më tepër për të zbuluar Në Pornografinë E Game Of Thrones.

Luaj Falas Tani